۰۲۱ ۸۸۷۴۸۸۳۷
info@jamegraphic.com

جامع گرافیک

مشاور و مجری تبلیغاتی

مشاوره توسط مجربان این رشته با اجرای کامل تمامی امور تبلیغاتی

طراحی

خلق طرحی ماورای تصور شما، گویا، جذاب به دستان طراحان مجرب جامع گرافیک

چاپ افست

چاپخانه مجهز به دستگاه های تک رنگ، دو رنگ، چهار رنگ، پنج رنگ، لترپرس، سلفون، صحافی شومیز، مفتول

چاپ دیجیتال

مجهز به دستگاه چاپ دیجیتال، بنر، فلکسی، پلات، سی دی، صحافی کامل، لمینیت، سلفون و اقلام نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی

وارد کننده هدایای تبلیغاتی خاص و جدید و سفارشی

ساخت و پخش تیزر تلوزیونی

مجهز به استودیو کروماکی و عضو کنسرسیون پیام های بازرگانی صدا و سیما

مجری سمینار

دارای تیم تشریفات و عکاسی و فیلمبرداری با واحد سیار و مجریان برتر ایران

تبلیغات محیطی

طراحی و اجرای بیلبردها، پل های عابر، ساین بردها و سوپرباس

مشاور تبلیغاتی

مشاورین تبلیغاتی جامع گرافیک با تمرکز بر روش‌هایی که کسب وکار شما با  مشتریان بالقوه و جاری شما ارتباط موثر برقرار می سازد و با تسلط بر روندها و اهداف بازاریابی آن‌ها، شما را متحول می سازد. مشاورین ما با تجزیه وتحلیل دقیق تلاش‌های تبلیغاتی پیشین شما، آنها را بهبود و توسعه می‌دهند که کارآیی و بهره وری را توامان دارد.

در گام اول با بررسی موشکافانه و حرفه‌ای  کسب وکار شما، درک عمیقی از برنامه‌ها و روندهای تجاری‌تان کسب می نماییم و سپس با اطلاعات بدست آمده با این تحقیقات، برنامه جامع تبلیغاتی که شما را با جریان رسانه‌هایی که شما را با بازارهای هدف پیوند دهد ارایه میدهیم که در عین موثر بودن، کمترین هزینه را برای شما ایجاد و منطبق بر بودجه‌های تبلیغاتی شما باشد.

سپس با این هدف بزرگ شما را خاطر نشان خواهیم کرد که مخاطبان شما با تجزیه و تحلیل دقیق بازار و تکنیک‌های نوین بازاریابی بر خط و آفلاین، پیام شما را شنیده‌اند و چگونه می توان برای نتایج بهتر تلاش مستمر کرد. به مشاورین حرفه‌ای جامع گرافیک اعتماد کنید، ما پاسخگوی اعتماد شما هستیم.

نمونه طراحی‌های چاپ شده شرکت جامع گرافیک

نمونه تبلیغات محیطی و غرفه آرایی شرکت جامع گرافیک

فرآیند

ما به همان اصولی که شرکت مان بیش از ۲۲ سال پیش تاسیس شد، پایبند هستیم: ارائه خدمات برتر به مشتریان، امنیت، ایجاد فرصت برای مردم، تحویل کار استثنایی، نوآوری، رفتار با یکپارچگی و تقویت جوامع.

هدایای تبلیغاتی

 تولید کننده و وارد کننده هدایای تبلیغاتی خاص و جدید و سفارشی

بروشور

استراتژی

تبلیغات به عنوان صنعت شامل سه تا دوازده درصد از تولید ناخالص داخلی کشورهای توسعه یافته است. تبلیغات با مشاوره، برنامه ریزی، طراحی و تامین مالی شروع می شود و تا زمانی که مشتری و شرکتش وجود دارد، ادامه می یابد.

ما تخصص را در زمینه خدمات، بازارها و جغرافیاها برای رساندن نتایج تحول آمیز متصل می کنیم. در سراسر جهان، ما طراحی، ساخت، تامین مالی، کار و مدیریت پروژه ها و برنامه هایی را که فرصت ها را باز می کنند، طراحی می کنیم.

در فرهنگ ما به سختی، کار صادقانه و خوب انجام می شود، تاریخ ما نه تنها درباره گذشته ما سخن می گوید، بلکه در حال حاضر ما را نیز در بر می گیرد. رکورد ما در مورد موفقیت، زنده ماندن و تلاش برای به دست آوردن بهترین ها، مركزی است برای شهرت امروز ما.

Development 90%
Design 80%
Marketing 70%

برندینگ

 4P آمیخته بازاریابی که در صنف خدمات به 8P نیز ارتقا یافته است از اصول اولیه بازاریابی است. برای ایجاد برند 8 ابزار در آمیخته ترویج promotion mix، که یکی از 4P آمیخته بازاریابی می‌باشد به شرح ذیل می‌باشد:

تبلیغات، روابط عمومی، پیشبرد فروش، بازاریابی مستقیم، فروش شخصی، بسته بندی، رویدادها و اسپانسرینگ، کیفیت و بهره‌وری که در عصر کنونی بازاریابی نوین بسیار متداول شده است.

اگر در فرآیند بازاریابی خود از بازرایابی شامل شبکه‌های اجتماعی، سایت، سرویس پیامک، نرم‌افزارها، وب سایت‌ها و تکنیک‌های سئو استفاده شود، راه صعود کسب و کار خود را تضمین نموده‌ایم.

حالا وقت آن است که با نگاهی جامع تر از گذشته استراتژی بازاریابی خود را تدوین نماییم.

ساعات کاری

تیم پشتیبانی ما ۲۴ ساعته در خدمت شما هستند .

 شنبه تا چهارشنبه :۹ تا ۱۷

 پنجشنبه : ۹ تا ۱۳

cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans