۰۲۱ ۸۸۷۴۸۸۳۷
info@jamegraphic.com

جامع معماری و ساختمان

مشاوره

مشاوره در کلیه امور معماری و ساختمان

طراحی

طراحی ساختمانهای مسکونی تجاری ویلایی

نظارت

نظارت بر اجرای کلیه بخش های ساختمانی

اجرا

مجری در کلیه بخش های ساختمانی

پروژه های مسکونی

پروژه های تجاری

پروژه های ویلایی

معماری‌های برتر دنیا

مشاور معماری و ساختمان

مختصری درباره گروه معماران ستاوند

تجسم روح امید به زندگی پس زمینه اصلی فکری و هدف غائی تمامی طراحی های ما است

گروه معماران ستاوند فعالیت خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی، طراحی نظارت و اجرا و مشاوره در سال 1381 آغاز نمود. این شرکت در راستای فعالیت حرفه ای معماری خود تا کنون پروژه های موفق متعددی را طراحی و اجرا کرده است که برگزیده شدن شماری از آنها در مسابقات معماری و طراحی، کارنامه ای درخشان را برای تاریخچه این شرکت به ارمغان آورده است. هدف اصلی این شرکت، بالا بردن کیفیت زندگی و فضای زیستی تمام اقشار جامعه به کمک ارتقاء کیفیت طراحی و ساخت و ساز است. گروه معماران ستاوند با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی، و فنی تیم طراحی- مهندسی مجرب خود، برخورداری از امکانات گسترده اجرایی و عمرانی منطبق با معیارهای بین المللی، و همچنین بومی سازی دانش و  بکارگیری الگوهای روز معماری جهان توانسته است نقش به  سزایی در طراحی و ساخت انواع پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری، و شهری داشته باشد.

مجموعه ستاوند در راستای اهداف خود در سال 95 به منظور ارتقای سطح کمی و کیفی و گسترده کردن فعالیت های خود تصمیم به تلفیق و همکاری با شرکت هلدینگ جامع گرفته و فعالیت خود را ادامه میدهد

گروه هلدینگ جامع وب سایت رسمی این مجموعه را با هدف ارائه دانش روز معماری جهان به جامعه معماری ایران و کلیه علاقمندان در سال 1395 تأسیس نمود. در حال حاضر، وب سایت رسمی جامع به عنوان بخشی از فعالیت خود، با تمرکز روی وب سایت های معتبر معماری انگلیسی زبان و ترجمه متون آنها تلاش می کند دانش روز معماری جهان را به زبان فارسی ارائه کند. این سایت همچنین در بخش دیگر خود، با کمک گرفتن از اساتید و فارغ التحصیلان معماری دانشگاه ها به تولید و ارائه مقالات معماری به زبان فارسی می پردازد. برای تحقیق این مهم وب سایت گروه جامع آمادگی خود را برای انتشار مقالات، مطالب، و پروژه های اساتید، معماران، طراحان، و دانشجویان محترم اعلام می دارد. برای این مهم با وب سایت رسمی ما در تماس باشید

فرآیند

ما به همان اصولی که شرکت مان بیش از ۲۲ سال پیش تاسیس شد، پایبند هستیم: ارائه خدمات برتر به مشتریان، امنیت، ایجاد فرصت برای مردم، تحویل کار استثنایی، نوآوری، رفتار با یکپارچگی و تقویت جوامع.

ABOUT THEBUILT

Construction differs from manufacturing in that manufacturing typically involves mass production of similar items without a purchaser.

استراتژی

ساخت و ساز به عنوان صنعت شامل شش تا نه درصد از تولید ناخالص داخلی کشورهای توسعه یافته است. ساخت و ساز با برنامه ریزی، طراحی و تامین مالی شروع می شود و تا زمانی که پروژه ساخته و آماده استفاده باشد، همچنان ادامه دارد.

ما تخصص را در زمینه خدمات، بازارها و جغرافیاها برای رساندن نتایج تحول آمیز متصل می کنیم. در سراسر جهان، ما طراحی، ساخت، تامین مالی، کار و مدیریت پروژه ها و برنامه هایی را که فرصت ها را باز می کنند، طراحی می کنیم.

در فرهنگ ما به سختی، کار صادقانه و خوب انجام می شود، تاریخ ما نه تنها درباره گذشته ما سخن می گوید، بلکه در حال حاضر ما را نیز در بر می گیرد. رکورد ما در مورد موفقیت، زنده ماندن و تلاش برای به دست آوردن بهترین ها، مركزی است برای شهرت امروز ما.

Development 90%
Design 80%
Marketing 70%

برندینگ

 4P آمیخته بازاریابی که در صنف خدمات به 8P نیز ارتقا یافته است از اصول اولیه بازاریابی است. برای ایجاد برند 8 ابزار در آمیخته ترویج promotion mix، که یکی از 4P آمیخته بازاریابی می‌باشد به شرح ذیل می‌باشد:

تبلیغات، روابط عمومی، پیشبرد فروش، بازاریابی مستقیم، فروش شخصی، بسته بندی، رویدادها و اسپانسرینگ، کیفیت و بهره‌وری که در عصر کنونی بازاریابی نوین بسیار متداول شده است.

اگر در فرآیند بازاریابی خود از بازرایابی شامل شبکه‌های اجتماعی، سایت، سرویس پیامک، نرم‌افزارها، وب سایت‌ها و تکنیک‌های سئو استفاده شود، راه صعود کسب و کار خود را تضمین نموده‌ایم.

حالا وقت آن است که با نگاهی جامع تر از گذشته استراتژی بازاریابی خود را تدوین نماییم.

ساعات کاری

تیم پشتیبانی ما ۲۴ ساعته در خدمت شما هستند .

شنبه تا چهارشنبه :۹ تا ۱۷

 پنجشنبه : ۹ تا ۱۳

cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans